نیاز محلهنیاز محلهنیاز محلهنیاز محله
نحوه بازاریابی
نحوه بازاریابی در نمایشگاه آنلاین niazemahaleh بسیار ساده و هیجان انگیز است. علاقه مندان برای شروع فعالیت، جهت آشنایی با مزیت‌ها و امتیازات بازاریابی در niazemahaleh می‌توانند مزایای بازاریابی را در بخش بازاریابی مطالعه فرمایند. پس از مطالعه مزیت‌ها، علاقه مندان برای شروع فعالیت‌‌ می‌توانند پس از عضویت در سایت، در پنل کاربری به بخش بازاریابی مراجعه نمایند. پس از مراجعه به بخش بازاریابی ابتدا باید مشخصات فردی را تکمیل و پس از آن کد بازاریابی را دریافت نمایند. ( قابل ذکر است که هر بازاریاب‌‌ می‌تواند فقط یک کد بازاریابی دریافت کند بنابراین لازم است تا نهایت دقت در حفظ و نگهداری از این کد به عمل آید) پس از دریافت کد قسمت های دیگر بخش بازاریابی برای بازاریابان فعال‌‌ می‌گردد. و بازاریابان محترم‌‌ می‌تواند فعالیت خود را شروع نمایند.
قابل ذکر است پورسانت بازاریابی صرفا برای درج نمایشگاه در قسمت های مختلف سایت پرداخت خواهد گردید. (تعرفه پورسانت‌ها در بخش تعرفه بازاریابی قابل مشاهده است)

نمایشگاه مجازی
این بخش ویژه معرفی کسب و کار و فعالیت های افراد حقیقی و حقوقی است و بازاریابان‌‌ می‌توانند ار اشخاص حقوقی و حقیقی دعوت نمایند تا کسب و کار و فعالیت خود را به صورت سراسری در کل کشور یا در شهر های مورد نظر معرفی و بازاریابی نمایند.
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نیاز محله niazemahaleh‌‌ می‌باشد.
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
قبلاً عضو شده ام، ورود به حساب کاربری
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
ایجاد حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده ام
niazemahaleh.comniazemahaleh.com - دهشظثئشاشمثا.زخئ - صصص.دهشظثئشاشمثا.زخئ